Intelligence Business Solutions
ul. Barska 15/8, 37-700 Przemyśl

O firmie

img

INTELLIGENCE BUSINESS SOLUTIONS

O firmie


Jeśli właśnie zaczynasz prowadzić działalność w Polsce, rozważasz przekazanie funkcji księgowej lub płacowej na zewnątrz lub chcesz zmienić dotychczasowego dostawcę usług, a także kiedy w związku z zakończeniem działalności potrzebujesz partnera, który poprowadzi księgi rachunkowe Twojej firmy do zakończenia jej likwidacji – z przyjemnością zaoferuje Ci rozwiązanie i ofertę cenową dostosowane do rozmiaru i specyfiki firmy.

Intellignece Business Solutions to nowoczesna kancelaria z dużym doświadczeniem. Oferujemy najwyższej jakości usługi finansowo - księgowe. Od optymalizacji kosztów, doradztwa finansowego, prowadzenia księgowości, po rejestrację działalności gospodarczej

Obsługujemy:Nasz zespół


img

mgr Anna Studzińska

właścicielka kancelarii


mgr Anna Studzińska - właściciel firmy Intelligence Business Solutions - kancelaria usług księgowych.
Na swoim koncie mam kilka ukończonych szkół.

annakazienko@finanse-ibs.pl
+48 534 247 344 | +48 883 000 259
  • Pięcioletnie technikum rachunkowości.
  • Trzyletnie studia licencjackie w instytucie Pilitologii - Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu.
  • Dwuletnie studia magisterskie na Wydziale Rachunkowość i Finanse - WSPIA Rzeszów.
  • Studia Podyplomowe Rachunkowość i Finanse Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie/Krakowska Szkoła Biznesu.

Skończyłam Studia Podyplomowe kierunek Doradztwo Podatkowe - WSIiZ.

Mam na swoim koncie także wiele kursów najważniejsze z nich to: Kurs Firma od Podstaw, Specjalista ds Kadr i Płac, Gospodarka Magazynowa oraz KPIR, Europejski Kurs Informatyczny ECCC, Certyfikat Księgowego, Tytuł Inspektora Ochrony Danych, posiadam Certyfikat Księgowy nr 75480/2018.

Jestem Sygnateriuszem Etyki Zawodowej e-Rachunkowości w RP. Cechuję się uprawnieniami prawie wszystkich firm ubezpieczeniowych na rynku. Odbyłam około 200 szkoleń głównie z zakresu VAT i PIT. Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w branży, podczas pracy obsługiwałam już prawie wszystkie branże od firmy budowlanej po lekarzy, notariuszy itp.

Księgowość to moja pasja, ale nie tylko sama ksiegowość, fascynuje mnie doradztwo podatkowe oraz biznesowe, doradztwo w budowaniu , tworzeniu, rozwijaniu firm. Lubię pomagać ludziom którzy chcą stworzyć coś dużego co nie tylko da im pieniądze do życia ale także pozwoli na godne życie innym ludziom poprzez zatrudnianie.

Wierzę w teorię małych kroków, która mówi, że konsekwentne dążenie do celu ma więcej sensu niż przeprowadzanie rewolucji. Takie podejście ma z pewnością wpływ na wiele moich przekonań.

W Biznesie jestem zwoleniczką działań typu „inbound”/ "przychodzące", a więc bez nachalnej sprzedaży, ale w sposób przyjazny i wzbudzający sympatię klientów.:)

Jestem matką 3 dzieci 👶👶👶, osobą która dąży do celu... do spełnienia wszystkich swoich marzeń. ❤ Jeszcze taka malutka informacja - uwielbiam się śmiać, żartować i przekazywać pozytywną energię innym. Czasami też głośniej krzeczę niż się śmieje :)img

Andżelika Kida

asystentka biura


ANDŻELIKA KIDA - ukończyła Liceum Ekonomiczno - Administarcyjne im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie.

kancelaria@finanse-ibs.pl
+48 575 333 897

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Europeistyka - Współpraca i Stosunki Transgraniczne w Unii Europejskiej.
Ukończyła także studia magisterskie - Zarządzanie Organizacjami Publicznymi.
Na swoim koncie ma również ukończoną Wyższą Szkołę Prawa i Administracji - Administracja Publiczna.
W firmie zajmuje stanowisko Asystenta Biura - wspiera i pomaga zespół księgowy w bieżących obowiązkach.

Andżelika jest otwarta na naukę, pracowita i zawsze pozytywnie nastawiona na nowe wyzwania. ❤img

Anna Niemczyk

kierownik biura (dział księgowości - spółki)


Specjalista d/s pełnej księgowości 👌 Kierownik biura 👌

annaniemczyk@finanse-ibs.pl
+48 575 333 890

Ania od początku swojej edukacji zmierzała w kierunku Rachunkowości. Ukończyła technikum ekonomiczne, następnie Studia również o profilu Ekonomicznym. Niedawno uzyskała tytuł II stopnia Specjalisty do spraw rachunkowości w SKWP. Ciągle szkolenia oraz dążenie do wiedzy, powodują że Ania jest niezastąpionym pracownikiem Naszej Kancelarii.

Zanim rozpoczęła współpracę z IBS pracowałyśmy razem w innym biurze, gdzie zdobywała doświadczenie bezpośrednio po studiach. Pomimo kilku propozycji pracy, zdecydowała się na współpracę z Nami. Ania jest bardzo życzliwą, szczerą, i mądrą osobą. Jako koleżanka w pracy nie tylko dopinguje swoje koleżanki ale również przekazuje wiedzę w tak zaawansowanym stopniu, że osoby po stażu są w pełni przygotowane do pracy na samodzielnym stanowisku.

Matka trójki dzieci👶👶👶, żona 💏 kobieta niezależna i super koleżanka.img

Klaudia Mazur

dział księgowości - spółki


Klaudia pracuje w Naszej kancelarii prawie rok. Ukończyła studia wyższe kierunek- administracja publiczna oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.

spolki.ibs@finanse-ibs.pl
+48 537 404 025

Szereg szkoleń na które została wysłana będąc Naszym współpracownikiem, oraz przygotowanie w okresie stażu sprawiło, że Klaudia po 6 miesiącach przejęła pod swoją opiekę prawie 40 spółek z.o.o. Klaudia świetnie odnalazła się w pełnej ksìęgowości.

Ma bardzo dobry kontakt z Klientem, jest spostrzegawcza i bardzo pracowita, a jej chęć do pozyskiwania wiedzy jest niesamowita. Dzięki przygotowaniu Klaudii do samodzielnego stanowiska przez Annę Niemczyk , możemy się cieszyć i chwalić że z Nami pracuje.

Klaudia matka 2 dzieci 👶👶 żona 💏 pracownik idealny! ❤.img

Monika Żywczak

księgowa


Z wykształcenia księgowa, finansistka, w Kancelarii od 2 lat. Monika jest specjalistką d/s KPIR, oraz specjalista w zakresie wystawiania faktur. Monika zajmuje się także innymi dokumentami związanymi z uproszczoną księgowością. W ubiegłym roku otrzymała nagrodę " Pracownik roku 2019".

faktury@finanse-ibs.pl
+48 535 404 077

Z pasją realizuje wyznaczone zadania w księgowoscì. Konsekwentna i zaangażowana, lubi swoją pracę bo świetnie wpisuje się w jej umiejętności i charakter. Uczestniczka wielu szkoleń o tematyce rachunkowej. Pozytywnie nastawiona do pracy, rzetelna odpowiedzialna, gotowa do realizowania nowych zadań, dzięki czemu praca daje jej wiele satysfakcji.

Pod swoją opieką ma prawie 40 firm na KPIR I RYCZAŁT.

Czas wolny spędza z rodziną. 😊img

Anna Kwaśny

kadrowa


Absolwentka Polotechniki Lubelskiej na Kierunku Zarządzanie i Marketing oraz PWSZ o kierunku rachunkowość i finanse przedsiębiorstw. Wieloletni Manager Sprzedaży TUiR Warta S.A.

kadry@finanse-ibs.pl
+48 530 001 648

W 2019 r. ukończyła kurs Kadr i Płac, gdzie zdobyła tytuł Specjalisty ds kadr i płac. W Kancelarii jest niezastąpionym specjalistą ds kadr i płac.
Ania od początku naszej współpracy bardzo angażowała się przy wypełnianiu swoich obowiązków, udowadniając, że jest osobą godną zaufania.
Jest osobą, która z marszu rozwiązuje każde z powierzonych zadań. Miła, sympatyczna dzięki czemu z łatwością nawiązuje kontakt z Klientami naszej Kancelarii.
A zarazem niezwykle pomocna i koleżeńska.

Odpowiedzialna ❤ Niezastąpiona ❤ Kobieta Niezależna ❤ Matka ❤ Żona 💏 Nasz Kadrowy Skarb ❤img

Agnieszka Kościk

dział księgowości - KPIR


Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno - Ekonomicznej w Jarosłąwiu na kierunku - Finanse i Rachunkowość. Specjalizacja to Rachunkowość i Audyt Wewnętrzny.

kpir-ibs@finanse-ibs.pl
+48 535 906 520

Aktualnie rozpoczęla studia podyplomowe na kierunku - Prawo pracy - kadry i płace.

Zanim zaczęłą prace w Intelligence Business Solutions parcowała już w zawodzie w innym biurze.
W Kancelarii zajmuje się dokumentacją związana z uproszczoną księgowością - i jest w tym bardzo dobra.
Jest bardzo dokładną, sumienną i pracowitą osobą.

Agnieszka matka 2 dzieci 👶👶, żona 💏 , kobieta o złotym sercu. ❤Intelligence Business Solutions


Rzetelność, sprawność oraz tajemnica

informacji to najważniejsze wyznaczniki

naszej kancelarii

Podpisując umowę współpracy zyskujesz pewność,że Twoja firma spełni wszystkie obowiązki wobec urzędów, a Ty zyskujesz spokój i komfort ponieważ pracownicy kancelarii przypomną Tobie o wszystkich ważnych terminach i obowiązkach.